TLR3APDTE4L00F75
MFR.Part #
TLR3APDTE4L00F75
JLCPCB Part #
C4105972
Description
-65℃~+170℃ 4mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS