TLR3APDTE1L50F75
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLR3APDTE1L50F75
JLCPCB Part #
C4085436
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS