TLR2HWDTE7L00F75
MFR.Part #
TLR2HWDTE7L00F75
JLCPCB Part #
C2568545
Description
-65℃~+170℃ 2W 7mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS