TLR2HWDTE5L00F75
MFR.Part #
TLR2HWDTE5L00F75
JLCPCB Part #
C2568536
Description
-65℃~+170℃ 2W 5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS