TLR2HWDTE2L50F75
MFR.Part #
TLR2HWDTE2L50F75
JLCPCB Part #
C4010879
Description
-65℃~+170℃ 2.5mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS