TLR2HWDTE1L00F75
MFR.Part #
TLR2HWDTE1L00F75
JLCPCB Part #
C2568539
Description
-65℃~+170℃ 1mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS