TLR2HDTE9L00F50
MFR.Part #
TLR2HDTE9L00F50
JLCPCB Part #
C2569553
Description
-65℃~+170℃ 1W 9mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS