TLR2HDTE7L00F75
MFR.Part #
TLR2HDTE7L00F75
JLCPCB Part #
C2568048
Description
-65℃~+170℃ 1W 7mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS