TLR2HDTE4L00F75
MFR.Part #
TLR2HDTE4L00F75
JLCPCB Part #
C2568073
Description
-65℃~+170℃ 1W 4mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS