TLR2HDTE2L00F75
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLR2HDTE2L00F75
JLCPCB Part #
C4042159
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 1W 2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS