TLR2BWDTD9L00F75
MFR.Part #
TLR2BWDTD9L00F75
JLCPCB Part #
C2567984
Description
-65℃~+170℃ 1W 9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS