TLR2BWDTD20L0F75
MFR.Part #
TLR2BWDTD20L0F75
JLCPCB Part #
C2567771
Description
-65℃~+170℃ 1W 20mΩ ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS