TLR2BWDTD16L0F75
MFR.Part #
TLR2BWDTD16L0F75
JLCPCB Part #
C4287736
Description
-65℃~+170℃ 16mΩ 1W ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS