TLR2BDTD9L00F75
MFR.Part #
TLR2BDTD9L00F75
JLCPCB Part #
C2569612
Description
-65℃~+170℃ 500mW 9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS