TLR2BDTD20L0F75
MFR.Part #
TLR2BDTD20L0F75
JLCPCB Part #
C3932684
Description
-65℃~+170℃ 20mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS