SR73W3ATTER100F
MFR.Part #
SR73W3ATTER100F
JLCPCB Part #
C186672
Description
100mΩ 1W Metal Film Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS