SR73W3ATTE8R20F
MFR.Part #
SR73W3ATTE8R20F
JLCPCB Part #
C2601793
Description
-55℃~+150℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS