SR73W3ATTE3R30F
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R30F
JLCPCB Part #
C2601741
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS