SR73W2HTTE7R68F
MFR.Part #
SR73W2HTTE7R68F
JLCPCB Part #
C4342821
Description
-55℃~+150℃ 7.68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS