SR73W2HTTE1R8G
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R8G
JLCPCB Part #
C2601033
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS