SR733ATTE8R2G
MFR.Part #
SR733ATTE8R2G
JLCPCB Part #
C2601755
Description
-55℃~+150℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS