SR733ATTE1R21F
MFR.Part #
SR733ATTE1R21F
JLCPCB Part #
C4267462
Description
-55℃~+150℃ 1.21Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS