SR732HTTER180F
MFR.Part #
SR732HTTER180F
JLCPCB Part #
C4139353
Description
-55℃~+150℃ 180mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS