SR732HTTE8R20F
MFR.Part #
SR732HTTE8R20F
JLCPCB Part #
C2600866
Description
-55℃~+150℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS