SR732HTTE47LJ
MFR.Part #
SR732HTTE47LJ
JLCPCB Part #
C4000721
Description
-55℃~+150℃ 47mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS