SR732HTTE1R24F
MFR.Part #
SR732HTTE1R24F
JLCPCB Part #
C2601252
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 1.24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS