SR732HTTE1R1G
MFR.Part #
SR732HTTE1R1G
JLCPCB Part #
C2601238
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS