SR732ETTDR820F
MFR.Part #
SR732ETTDR820F
JLCPCB Part #
C186644
Package
1210
Description
500mW 820mΩ ±1% ±100ppm/℃ 1210 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS