SR732ETTDR665F
MFR.Part #
SR732ETTDR665F
JLCPCB Part #
C2600807
Description
-55℃~+150℃ 500mW 665mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS