SR732ETTDR499F
MFR.Part #
SR732ETTDR499F
JLCPCB Part #
C4053333
Description
-55℃~+150℃ 499mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS