SR732ETTDR180F
MFR.Part #
SR732ETTDR180F
JLCPCB Part #
C186628
Description
-55℃~+150℃ 180mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS