SR732ETTD7R5J
MFR.Part #
SR732ETTD7R5J
JLCPCB Part #
C2600091
Description
-55℃~+150℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS