SR732ETTD6R2J
MFR.Part #
SR732ETTD6R2J
JLCPCB Part #
C2600098
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS