SR732ETTD5R1J
MFR.Part #
SR732ETTD5R1J
JLCPCB Part #
C2600089
Description
-55℃~+150℃ 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS