SR732ETTD4R22F
MFR.Part #
SR732ETTD4R22F
JLCPCB Part #
C3960582
Description
-55℃~+150℃ 4.22Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS