SR732ETTD3R3G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ETTD3R3G
JLCPCB Part #
C2600610
Package
1210
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS