SR732ETTD2R67F
MFR.Part #
SR732ETTD2R67F
JLCPCB Part #
C2600712
Description
-55℃~+150℃ 2.67Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS