SR732ETTD2R43F
MFR.Part #
SR732ETTD2R43F
JLCPCB Part #
C2600770
Description
-55℃~+150℃ 2.43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS