SR732ETTD2R05F
MFR.Part #
SR732ETTD2R05F
JLCPCB Part #
C2600726
Description
-55℃~+150℃ 2.05Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS