SR732ETTD1R65F
MFR.Part #
SR732ETTD1R65F
JLCPCB Part #
C4091552
Description
-55℃~+150℃ 1.65Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS