SR732ETTD1R5G
MFR.Part #
SR732ETTD1R5G
JLCPCB Part #
C2600696
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS