SR732ETTD1R58F
MFR.Part #
SR732ETTD1R58F
JLCPCB Part #
C2600739
Description
-55℃~+150℃ 1.58Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS