SR732ETTD1R30F
MFR.Part #
SR732ETTD1R30F
JLCPCB Part #
C4098445
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS