SR732ETTD1R07F
MFR.Part #
SR732ETTD1R07F
JLCPCB Part #
C2600776
Description
-55℃~+150℃ 1.07Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS