SR732ERTTDR680F
MFR.Part #
SR732ERTTDR680F
JLCPCB Part #
C2613024
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS