SR732ERTTDR620F
MFR.Part #
SR732ERTTDR620F
JLCPCB Part #
C5925927
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS