SR732ERTTDR604F
MFR.Part #
SR732ERTTDR604F
JLCPCB Part #
C5907278
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS