SR732ERTTDR536F
MFR.Part #
SR732ERTTDR536F
JLCPCB Part #
C7320348
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS