SR732ERTTDR510F
MFR.Part #
SR732ERTTDR510F
JLCPCB Part #
C2613023
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS