SR732ERTTDR220F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ERTTDR220F
JLCPCB Part #
C7320340
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS